Sleva 5% pro registrované zákazníky. Stačí se jednoduše zaregistrovat u nás na eshopu a získáte 5% slevu na každý výrobek. https://www.e-potapeni.cz/registrace/

Respirátor JB Mask FFP2

Kód: 9360
Novinka
Neohodnoceno
Značka: JB Mask
220 Kč
Skladem na prodejně (> 10 Cena za balíček 10 kusů)

Balíček 10 kusů respirátorů JB FFP2. Univerzální a opravdu pohodlný respirátor, který vás maximálně ochrání před jakýmikoli viry, bakteriemi nebo jinými nebezpečnými mikročásticemi. Chraňte sebe i své okolí. V aktuální situaci je ochrana dýchacích cest klíčovou proti šíření zákeřného viru COVID-19. Dle nových nařízení vlády je od čtvrtka povinné nosit v MHD, obchodech, nemocnici respirátory FFP2 či dvě chirurgické roušky. Pro velkou poptávku po respirátorech FFP2 jsme se rozhodli je zařadit do prodeje a pomoci tak s jejich distribucí k lidem.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální a opravdu pohodlný respirátor, který vás maximálně ochrání před jakýmikoli viry, bakteriemi nebo jinými nebezpečnými mikročásticemi. Chraňte sebe i své okolí. V aktuální situaci je ochrana dýchacích cest klíčovou proti šíření zákeřného viru COVID-19. Dle nových nařízení vlády je od čtvrtka povinné nosit v MHD, obchodech, nemocnici respirátory FFP2 či dvě chirurgické roušky. Pro velkou poptávku po respirátorech FFP2 jsme se rozhodli je zařadit do prodeje a pomoci tak s jejich distribucí.

Respirátor FFP2 splňuje veškeré mezinárodní certifikáty, které jsou po načtení QR k dispozici na stránkách výrobce.

Dodávané v balení po 10kusech, kdy uvnitř balíčku je každý respirátor je zvlášť zabalený.