Check up Ring set

Kód: 10145/CER 10145/CER2 10145/RUZ 10145/90 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Check up
2 590 Kč
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Barva
Průměr skruží
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Sada skruží, o-kroužků a ochranných gumových pásků, pomocí kterých bezpečně spojíte rukáv vašeho suchého obleku s vaší suchou rukavicí CHECKUP.

Při montáži RING SETU není aplikováno žádné lepidlo, díky čemuž je systém opakovaně použitelný i v případě, že se rozhodnete jej použít u jiného/dalšího suchého obleku. Tento důmyslný systém Vám poskytne bezpečné a těsné spojení rukávu a suché rukavice.
Další výhodou je, že se montáž provádí bez narušení těsnící manžety suchého obleku. Tím zápěstní manžety vašeho suchého obleku nadále těsní a proto můžete, v případě potřeby, použít suchý oblek s namontovanými skružemi na koncích rukávů, i bez suchých rukavic (např. s mokrými neoprénovými rukavicemi, nebo zcela bez rukavic.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada skruží, o-kroužků a ochranných gumových pásků, pomocí kterých bezpečně spojíte rukáv vašeho suchého obleku s vaší suchou rukavicí CHECKUP.

Při montáži RING SETU není aplikováno žádné lepidlo, díky čemuž je systém opakovaně použitelný i v případě, že se rozhodnete jej použít u jiného/dalšího suchého obleku.
Tento důmyslný systém Vám poskytne bezpečné a těsné spojení rukávu a suché rukavice.
Další výhodou je, že se montáž provádí bez narušení těsnící manžety suchého obleku. Tím zápěstní manžety vašeho suchého obleku nadále těsní a proto můžete, v případě potřeby, použít suchý oblek s namontovanými skružemi na koncích rukávů, i bez suchých rukavic (např. s mokrými neoprénovými rukavicemi, nebo zcela bez rukavic)

Sada “RING SET” obsahuje:
  • 2x skruže pro upevnění na těsnění zápěstí suchého obleku (black nebo pink)
  • 2x skruže pro upevnění rukavic (black nebo pink)
  • 6x montážní O-kroužky (černé venkovní)
  • 2x těsnicí O-kroužky (zelené, uvnitř rukavice)
  • 4x ochranný gumový pásek
  • 1x sáček silikonového maziva pro údržbu o-kroužků
  • 1x návod k použití

Doplňkové parametry

Kategorie: Rukavice pro suché obleky
Záruka: 2 roky