Plavecká bójka a suchý vak Aropec SWIM BUOY 28 L

Kód: 985/S4
Neohodnoceno
Značka: Aropec
890 Kč
Na dotaz

Plavecká bójka Aropec je praktický suchý vak i plovoucí odpočívadlo. Do vaku můžete vložit drobnosti, které si zkrátka musíte vzít s sebou. Aropec SWIM BUOY je nafukovací dry bag určený pro plavání, trénink triatlonu i jiné vodní aktivity. Také si vak můžete vzít na nafukovací člun či paddleboard. Bóje disponuje dvojitými vzduchovými komorami, díky čemuž umožňuje maximální nadnášení. Po obou stranách má upevněná madla pro snadné uchopení bóje ve vodě i přenos. Popruh umožňuje pohodlné nošení na způsob tašky přes rameno.

Tento suchý vak – plavecká bójka je vyrobena z reflexního materiálu, jež umožňuje velmi dobrou viditelnosti na otevřených vodních plochách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plavecká bójka Aropec je praktický suchý vak i plovoucí odpočívadlo. Do vaku můžete vložit drobnosti, které si zkrátka musíte vzít s sebou. Aropec SWIM BUOY je nafukovací dry bag určený pro plavání, trénink triatlonu i jiné vodní aktivity.

Také si vak můžete vzít na nafukovací člun či paddleboard. Bóje disponuje dvojitými vzduchovými komorami, díky čemuž umožňuje maximální nadnášení.

Po obou stranách má upevněná madla pro snadné uchopení bóje ve vodě i přenos. Popruh umožňuje pohodlné nošení na způsob tašky přes rameno.

Tento suchý vak – plavecká bójka je vyrobena z reflexního materiálu, jež umožňuje velmi dobrou viditelnosti na otevřených vodních plochách.

Nový model má i bezpečnostní píšťalku uschovanou v plastové přezce. Plavecká bóje Aropec je perfektní a praktickou pomůckou pro vodáky i plavce.

Nejen, že vám pomůže k odpočinku na hladině, ale v případě potřeby je to dobře viditelný bod k určení polohy tonoucího. Bójka je vyrobena z vysoce odolného nylonového materiálu.

Nejedná se o záchranný prostředek.

Píšťalka se nachází na plastové zapínací přezce. Je její součástí.

Specifikace:

  • kombinované ventily typu „boston“ proti úniku vzduchu po nafouknutí (jeden ventil s víčkem zvlášť pro plnění a zvlášť pro vyfouknutí)
  • vhodná pro zimní plavce, vhodná do nízkých teplot
  • rozměr: 36 x 70 cm
  • objem: 28 l

Základní návod na použití

  1. Nejprve se ujistěte, že je bóje vypuštěna. Otevřete vak a vložte do něj své věci.
  2. Pro uzavření přehněte pruh uzávěru a rolujte po vyznačenou oblast (celkem 3x).
  3. Spojte plastové přezky k sobě.
  4. Uvolněte víčko pro plnění, nafoukněte ústy a víčko pevně otočte zpět. Opakujte na druhé straně.
  5. Upravte si popruh tak, aby vám seděl na pase.
  6. Pro vypuštění bóje uvolněte víčko pro vypouštění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bóje a příslušenství
Záruka: 2 roky