taška Scubapro Sport bag 125

Kód: 53310300
10 hodnocení
Značka: Scubapro
5 125 Kč
Skladem na prodejně (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024

Novinka - Pokud hledáte velkou tašku na kolečkách, která nabízí spoustu objemu, abyste mohli vzít spoustu vybavení, je Scubapro Sport bag 125 ideální volbou. Prostorná hlavní komora pojme celou sadu potápěčského vybavení se spoustou místa pro další věci. Taška nabízí nově navržené popruhy na batoh pro případ, že potřebujete trekovat v terénu a spoustu držadel pro snadné zvedání. A jakmile skončíte s denním potápěním, taška se dá kompaktně složit do sebe pro snadné skladování.

Cestovní taška Scubapro Porter je vhodná jak na potápění, tak i na dovolenou. Taška je vyrobená z kvalitního netrhavého materiálu. Tažka je o něco menší než její předchůdce, avšak stále nabízí dostatek místa pro přepravu Vašeho vybavení. Taška má vylepšen off - road kolečka skateboarového stylu plus systém bathu zajistí, že tašku můžete s sebou vzít opravdu kamkoliv.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud hledáte velkou tašku na kolečkách, která nabízí spoustu objemu, abyste mohli vzít spoustu vybavení, je Scubapro Sport bag 125 ideální volbou. Prostorná hlavní komora pojme celou sadu potápěčského vybavení se spoustou místa pro další věci. Taška nabízí nově navržené popruhy na batoh pro případ, že potřebujete trekovat v terénu a spoustu držadel pro snadné zvedání. A jakmile skončíte s denním potápěním, taška se dá kompaktně složit do sebe pro snadné skladování.

Cestovní taška Scubapro Porter je vhodná jak na potápění, tak i na dovolenou. Taška je vyrobená z kvalitního netrhavého materiálu. Tažka je o něco menší než její předchůdce, avšak stále nabízí dostatek místa pro přepravu Vašeho vybavení. Taška má vylepšen off - road kolečka skateboarového stylu plus systém bathu zajistí, že tašku můžete s sebou vzít opravdu kamkoliv.

Charakteristika:

 • Zip YKK odolný vůči slané vodě.
 • Taška je opatřena kolečky pro snadnou přepravu a stabilitu.
 • Horní rukojeť umožňuje snadné a pohodlné zvedání a rolování.
 • Taška má dvě venkovní kapsy a dvě vnitřní kapsy na zip (ideální na ploutve)
 • Vyrobeno z nové džínové modré látky s černou vnitřní podšívkou s logem SCUBAPRO.
 • Nově navržené popruhy batohu mají praktickou úložnou kapsu.
 • Výměnná kolečka jsou ošetřena proti slané vodě.
 • Ramenní popruhy pro snadný přenos na zádech.
 • Odolné dno s ochrannými záplatami na obou stranách pro dlouhodobé používání.
 • Přepravní rozměry: 80 x 45 x 33 cm
 • Objem: 125 l
 • Váha: 2,48 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy a tašky
Záruka: 2 roky

Jsme specialisté na značku Scubapro, se kterou úspěšně spolupracujeme již mnoho let.

Scubapro je předním světovým výrobcem potápěčského vybavení. Scubapro je nejikoničtější značka potápěčského vybavení na světě, vytvořená těmi, jejichž vášeň se nachází pod vodní hladinou a pro ně. Scubapro, kterou v roce 1963 založili Gustav Dalla Valle a Dick Bonin, zůstává zlatým standardem v tomto odvětví pro inovace, výkon, spolehlivost a odolnost. Produkty společnosti kombinují pokročilé technologie s intuitivním, sofistikovaným designem, což umožňuje potápěčům soustředit se na svůj potápěčský zážitek, nikoli na své vybavení.

Portfolio Scubapro obsahuje špičkové regulátory, potápěčské počítače, BCD a tepelnou ochranu, a to pro nadšence i profesionály, spolu s celou řadou potápěčských masek, ploutví, šnorchlů, brašen na vybavení, potápěčského příslušenství a potápěčského oblečení.

Tato společnost zaměstnává více než 400 zaměstnanců ve 13 zemích, na 4 kontinentech. Každý druhý zaměstnanec je potápěč. Přičemž v některých zemích je dokonce více než 80% zaměstnanců potápěčů, přičemž každý třetí zaměstnanec je instruktor.

logo_1                         Oficiální stránky výrobce                                    scubapro-battery-kit-for-heart-rate-belt

Scubapro výrobky jsou neustále kontrolovány a testovány tak, aby bylo zajištěné využití pouze schválených a osvědčených materiálů. Všechny výrobky jsou testovány v souladu se směrnicemi CE a jejich kvalita je vždy vyšší než předepsané normy. Scubapro regulátory nabízejí výjimečnou 30-ti letou záruku pro původního majitele, samozřejmě při dodržení servisních podmínek. Scubapro ctí a je hrdé na více než 45letou historii své společnosti, která ovšem zavazuje k poskytování nejkvalitnějších služeb a být k dispozici pro tuto odpovědnost i v příštích několika desetiletích.

Scubapro je dceřinou společností Johnson Outdoors Inc, což je jedna z nejhlavnějších světových společností v oblasti outdoorového vybavení. Johnson Outdoors transformuje myšlenky v inovativní produkty té nejvyšší kvality, kdy své produkty rozděluje do čtyřech kategorií: Lodě, Marine Electronics, potápění a outdoorové vybavení.