Scubapro Regulator Vintage Travel bag

Kód: 9858
Akce Sleva
Neohodnoceno
Značka: Scubapro
1 261 Kč
Skladem na prodejně (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Scubapro Regulator Vintage Travel bag je stylová taška na automatiku, která má jeden velký hlavní prostor s popruhy pro zabezpečení regulátoru během cesty. Dále má taška vnitřní kapsu na zip, kterou využijete k uložení např. potápěčského deníku, dokladů na cestu a podobně. Samozřejmostí je ramenní popruh pro snadné přenášení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Scubapro Regulator Vintage Travel bag je stylová taška na automatiku, která má jeden velký hlavní prostor s popruhy pro zabezpečení regulátoru během cesty. Dále má taška vnitřní kapsu na zip, kterou využijete k uložení např. potápěčského deníku, dokladů na cestu a podobně. Samozřejmostí je ramenní popruh pro snadné přenášení.

Jednoduchý design ve stylu "vintage" připomíná více jak 50 let potápění u značky Scubapro.

Charakteristika:

  • vyrobeno z 500D voděodolného materiálu
  • popruhy pro bezpečné uchycení automatiky uvnitř tašky
  • ramenní popruh pro snadné přenášení
  • vnitřní kapsa na zip (vhodná na doklady)
  • jednoduchý design ve stylu "vintage"
  • Rozměry: 32 x 32 x 10 cm
  • Hmotnost: 800g
  • Objem: 10l

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy a tašky
Záruka: 2 roky

Jsme specialisté na značku Scubapro, se kterou úspěšně spolupracujeme již mnoho let.

Scubapro je předním světovým výrobcem potápěčského vybavení. Scubapro je nejikoničtější značka potápěčského vybavení na světě, vytvořená těmi, jejichž vášeň se nachází pod vodní hladinou a pro ně. Scubapro, kterou v roce 1963 založili Gustav Dalla Valle a Dick Bonin, zůstává zlatým standardem v tomto odvětví pro inovace, výkon, spolehlivost a odolnost. Produkty společnosti kombinují pokročilé technologie s intuitivním, sofistikovaným designem, což umožňuje potápěčům soustředit se na svůj potápěčský zážitek, nikoli na své vybavení.

Portfolio Scubapro obsahuje špičkové regulátory, potápěčské počítače, BCD a tepelnou ochranu, a to pro nadšence i profesionály, spolu s celou řadou potápěčských masek, ploutví, šnorchlů, brašen na vybavení, potápěčského příslušenství a potápěčského oblečení.

Tato společnost zaměstnává více než 400 zaměstnanců ve 13 zemích, na 4 kontinentech. Každý druhý zaměstnanec je potápěč. Přičemž v některých zemích je dokonce více než 80% zaměstnanců potápěčů, přičemž každý třetí zaměstnanec je instruktor.

logo_1                         Oficiální stránky výrobce                                    scubapro-battery-kit-for-heart-rate-belt

Scubapro výrobky jsou neustále kontrolovány a testovány tak, aby bylo zajištěné využití pouze schválených a osvědčených materiálů. Všechny výrobky jsou testovány v souladu se směrnicemi CE a jejich kvalita je vždy vyšší než předepsané normy. Scubapro regulátory nabízejí výjimečnou 30-ti letou záruku pro původního majitele, samozřejmě při dodržení servisních podmínek. Scubapro ctí a je hrdé na více než 45letou historii své společnosti, která ovšem zavazuje k poskytování nejkvalitnějších služeb a být k dispozici pro tuto odpovědnost i v příštích několika desetiletích.

Scubapro je dceřinou společností Johnson Outdoors Inc, což je jedna z nejhlavnějších světových společností v oblasti outdoorového vybavení. Johnson Outdoors transformuje myšlenky v inovativní produkty té nejvyšší kvality, kdy své produkty rozděluje do čtyřech kategorií: Lodě, Marine Electronics, potápění a outdoorové vybavení.