Aqualung sport plavecká bójka IDRY BAG 15L

Kód: 9930
Neohodnoceno
Značka: Aqualung
875 Kč
Skladem na prodejně (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024

Jednoduchá a přitom velmi praktická bójka Aqualung sport IDRY BAG. Využijete pokaždé když vyrazíte k vodě a nemáte kam dát své osobní věci (oblečení, boty, klíče, apd.) S touto bójkou od společnosti Aqualung je jednoduše vložíte do bójky, kterou následně nafouknete a můžete s ní v klidu plavat. Tato bójka je odzkoušena řadou spokojených zákazníků a patří mezi nejoblíbenější produkty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oranžová bezpečnostní plavecká bójka (plovák), která viditelně plave za plavcem.  Užitečná vnitřní kapsa umožňuje uchovat osobní předměty, cennosti a oblečení při plavání v suchu.  Bójka neovlivňuje výkonnost ani záběry při plavání a je možné ji použít při únavě jako plovák. Zajišťuje také vaši osobní bezpečnost, protože můžete používat prostorný suchý pytel jako spolehlivou bóji, která zajišťuje vynikající viditelnost ve vodě pro doprovodné osoby, námořníky, jachtaře a surfaře. Jako perfektní společník pro trénink plavce ( triatlonisty )  obsahuje suchý vak Aqua Lung tažnou šňůru a nastavitelným popruhem, který se připevní okolo pasu. Přesto je odpor ve vodě příjemně nízký, protože IDry bag má dvě vzduchové komory pro vysoký vztlak. Bójka je také dokonale vhodná pro sledování a měření vzdálenosti plaveckého úseku  pomocí GPS zařízení. Stačí vložit hodinky GPS do vaku nebo je připojit k bójce, aby byly lépe čitelné. Díky kompaktní velikosti umožňuje bóje snadný transport po sportu. V porovnání výkon/cena budete na trhu jen těžko hledat obdobný produkt.

Charakteristika:

  • rozměry: 71 x 36 cm
  • objem : 15l
  • materiál: odolné PVC
  • nafukovací bójka udrží vaše věci spolehlivě v suchu ( princip lodního pytle )
  • součástí je i popruh a opasek, který si připněte okolo pasu, takže si s sebou do vody budete moci vzít vaše osobní věci
  • perfektní pro šnorchlování nebo plavání na volné vodě
  • bezpečnost : 2 na sobě nezávislé nafukovací komory s pojistnými ventily !

 Návod k použití:

Nejprve vložte do pytle vaše osobní věci, vymačkejte přebytečný vzduch a uzavřete otvor rolováním vrchní části z přezkami a přezky zaklapněte. Poté nafoukněte obě vzduchové komory. Popruh připevněte okolo pasu a můžete plavat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Záruka: 2 roky