Scubapro MK2/ R195

Kód: 6901/DIN
Neohodnoceno
Značka: Scubapro
8 034 Kč
Skladem na prodejně (1 ks)
Připojení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
19.10.2021

Regulátor Scubapro MK2 je opravdu spolehlivý první stupeň s klasickou technologií pístu, který se otvírá ve směru proudění vzduchu. Jeho vnitřní kompomenty byly navrženy tak, aby bylo odolné vůči zamrznutí a zvládly ty nejnáročnější podmínky při potápění v extrémně ledové vodě. Jedná se o skvělou plicní automatiku pro začínající potápěče, ale i pro zkušené potápěče, kteří často cestují a preferují jednodušší a cenově dostupné vybavení. Zkrátka pro ty, kteří hledají spolehlivou a nenákladnou pístovou plicní automatiku, která zvládne i potápění v ledové vodě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pístový I. stupeň MK2 od firmy Scubapro.

Scubapro MK2

Regulátor Scubapro MK2 je opravdu spolehlivý první stupeň s klasickou technologií pístu, který se otvírá ve směru proudění vzduchu. Jeho vnitřní komponenty byly navrženy tak, aby bylo odolné vůči zamrznutí a zvládly ty nejnáročnější podmínky při potápění v extrémně ledové vodě. Jedná se o skvělou plicní automatiku pro začínající potápěče, ale i pro zkušené potápěče, kteří často cestují a preferují jednodušší a cenově dostupné vybavení. Zkrátka pro ty, kteří hledají spolehlivou a nenákladnou pístovou plicní automatiku, která zvládne i potápění v ledové vodě.

Patentovaný systém XTIS
Zcela izoluje mechanické prvky před chladem čímž zvyšuje odolnost vůči zamrznutí v průměru o 50% v porovnání s předchozími modely, aniž by byl jakkoliv negativně ovlivněn dýchací výkon.

Moderní komponenty
Mezi další technická vylepšení patří ochranné vniřní izolační pouzdro pružiny a povlak, izolační pouzdro pístu a krytka s ochranou proti zamrznutí. Všechny tyto prvky přispívají k vyšší odolnosti vůči zamrznutí plicní automatiky.

Certifikace do ledové vody
Splňuje požadavky nové normy EN250-2014 pro zajištění požadovaného dýchacího výkonu v ledové vodě.

 • MK2 je jednoduchý a spolehlivý, je vybaven nejjednodušším pístovým mechanismem, který má přitom fantastický výkon a vyžaduje minimální údržbu.
 • Klasický píst otevíraný po směru proudění vzduchu (chromované mosazné tělo)
 • Čtyři středotlaké výstupy 
 • Jeden vysokotlaký výstup 
 • V nabídce s připojením INT nebo DIN
 • EVO technologie odolný proti zamrzání

Druhý stupeň R195

Klasický druhý stupeň otvýraný ve směru proudění dýchací směsy zaručuje spolehlivost, dlouhou životnost a lehkou manipulaci. Ideální kombinace na cesty pro náročné potápěče. Bezpečnost a zdokonalení pohodlí při dýchaní spojené s maximální spolehlivostí. Je vyrobený z ušlechtilé ocele a zaručuje vysokou odolnost proti zamrzání. Podstatou tohto systému je lehkost dýchání.  

 • Otvevýraný ve směru proudění dýchací směsy
 • Podporovaný venturiho efekt.
 • VIVA pevně nastavená.
 • Pohodlný anatomický náustek
 • Kompatibilní s Nitrox do 40% O2

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatiky
Záruka: 2 roky