Dárkový poukaz - zkušební ponor v bazénu

Kód: 9708
Neohodnoceno
Značka: Divecentrum
700 Kč
Skladem na prodejně (>10 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Dárkový poukaz na zkušební ponor v bazénu pod dohledem zkušených a kvalifikovaných instruktorů. Délka samotného ponoru je přibližně 20-40minut. V ceně zkušebního ponoru je teoretické zaškolení před potápěním, zapůjčení kompletního vybavení a ponor s instruktorem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Varování pro začínající potápěče: Při kontaktu s vodou se snadno nakazíte ponorovou nemocí. Projevuje se tak, že se do hlubin chcete nořit zas a znovu. Je neléčitelná, ale nikoliv nebezpečná.

Neváhejte, pořádně se nadechněte a skočte do nového dobrodružství rovnýma nohama! S profesionálními instruktory z našeho Divecentra zažijete zkušební ponor ve volné vodě, který bude skvělým zážitkem pro potápěním nepolíbené i pro ty, kteří ho už ochutnali.

Do teorie i praxe dobrodružství pod vodou vás zasvětí zkušený instruktor v jednom z písníků okolo Hradce Králové. V ceně voucheru je i zapůjčení kompletní výstroje a zúčastnit se mohou dokonce i děti od 10 let. 

Pokud se v potápění chcete zdokonalit a stát se certifikovanými potápěči, není nic jednoduššího než vyzkoušet zkušební ponor a případně poté absolvovat základní potápěčský kurz OWD. Po jeho absolvování se můžete stát stálými členy centra, a využít tak nabídky pravidelně pořádaných zájezdů do nejzajímavějších potápěčských lokalit. V případě nástupu do kurzu se vám z jeho ceny odečte cena poukazu na zkušební ponor.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové poukazy
Záruka: 1 rok