Maska Devil

Kód: 24002100
Neohodnoceno
Značka: Scubapro
2 262 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
4.6.2024

Kvalitiní potápěčská maska Scubapro Devil je velmi oblíbená i u profesionálních potápěčů. Hlavní doménou této potápěčské masky je velmi nízký objem a zároveň extrémně široké zorné pole. Maska Devil je vyrobena z měkkého černého silikonu. Součástí dodání masky je speciální EZ otevírací systém silikonového pásku na masce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitiní potápěčská maska Scubapro Devil je velmi oblíbená i u profesionálních potápěčů. Hlavní doménou této potápěčské masky je velmi nízký objem a zároveň extrémně široké zorné pole. Maska Devil je vyrobena z měkkého černého silikonu. Součástí dodání masky je speciální EZ otevírací systém silikonového pásku na masce.

Charakteristika:

  • nízký vnitřní objem
  • extréměn široké zorné pole
  • vyrobena z měkkého černého silikonu
  • součástí balení i speciální EZ otevírací systém silikonového pásku
  • dodávána v krabičce (boxu) na masku

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky, Šnorchly, Ploutve
Záruka: 2 roky

Jsme specialisté na značku Scubapro, se kterou úspěšně spolupracujeme již mnoho let.

Scubapro je předním světovým výrobcem potápěčského vybavení. Scubapro je nejikoničtější značka potápěčského vybavení na světě, vytvořená těmi, jejichž vášeň se nachází pod vodní hladinou a pro ně. Scubapro, kterou v roce 1963 založili Gustav Dalla Valle a Dick Bonin, zůstává zlatým standardem v tomto odvětví pro inovace, výkon, spolehlivost a odolnost. Produkty společnosti kombinují pokročilé technologie s intuitivním, sofistikovaným designem, což umožňuje potápěčům soustředit se na svůj potápěčský zážitek, nikoli na své vybavení.

Portfolio Scubapro obsahuje špičkové regulátory, potápěčské počítače, BCD a tepelnou ochranu, a to pro nadšence i profesionály, spolu s celou řadou potápěčských masek, ploutví, šnorchlů, brašen na vybavení, potápěčského příslušenství a potápěčského oblečení.

Tato společnost zaměstnává více než 400 zaměstnanců ve 13 zemích, na 4 kontinentech. Každý druhý zaměstnanec je potápěč. Přičemž v některých zemích je dokonce více než 80% zaměstnanců potápěčů, přičemž každý třetí zaměstnanec je instruktor.

logo_1                         Oficiální stránky výrobce                                    scubapro-battery-kit-for-heart-rate-belt

Scubapro výrobky jsou neustále kontrolovány a testovány tak, aby bylo zajištěné využití pouze schválených a osvědčených materiálů. Všechny výrobky jsou testovány v souladu se směrnicemi CE a jejich kvalita je vždy vyšší než předepsané normy. Scubapro regulátory nabízejí výjimečnou 30-ti letou záruku pro původního majitele, samozřejmě při dodržení servisních podmínek. Scubapro ctí a je hrdé na více než 45letou historii své společnosti, která ovšem zavazuje k poskytování nejkvalitnějších služeb a být k dispozici pro tuto odpovědnost i v příštích několika desetiletích.

Scubapro je dceřinou společností Johnson Outdoors Inc, což je jedna z nejhlavnějších světových společností v oblasti outdoorového vybavení. Johnson Outdoors transformuje myšlenky v inovativní produkty té nejvyšší kvality, kdy své produkty rozděluje do čtyřech kategorií: Lodě, Marine Electronics, potápění a outdoorové vybavení.