Scubapro R095

Kód: 11330
Neohodnoceno
Značka: Scubapro
3 510 Kč
Skladem na prodejně (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Vysoce spolehlivý octopus Scubapro R095, který je oceňován především pro spolehlivost, lehkou manipulaci a dlouhou životnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Octopus R095

  • Octopus R095 je druhý stupeň otvíraný ve směru proudění dýchací směsi.
  • Zaručuje spolehlivost, lehkou manipulaci a především při správném užívání a servisovaní dlouhou živostnost.
  • Bezpečnost a zdokonalení pohodlí při dýchání spojené s maximální spolehlivostí.
  • Je vyroben z ušlechtilé ocele a zaručuje vysokou odolnost proti zamrzání.
  • Podstatou tohoto systému je lehkost dýchání.
  • Podporovaný venturiho efekt.
  • VIVA pevně nastavená.
  • Pohodlný anatomický náustek
  • Kompatibilní s Nitrox do 40% O2.
  • R095 má i velké tlačítko sprchy, což je výhoda při snadném použití i v silných rukavicích.

Doplňkové parametry

Kategorie: 2. stupně
Záruka: 2 roky

Jsme specialisté na značku Scubapro, se kterou úspěšně spolupracujeme již mnoho let.

Scubapro je předním světovým výrobcem potápěčského vybavení. Scubapro je nejikoničtější značka potápěčského vybavení na světě, vytvořená těmi, jejichž vášeň se nachází pod vodní hladinou a pro ně. Scubapro, kterou v roce 1963 založili Gustav Dalla Valle a Dick Bonin, zůstává zlatým standardem v tomto odvětví pro inovace, výkon, spolehlivost a odolnost. Produkty společnosti kombinují pokročilé technologie s intuitivním, sofistikovaným designem, což umožňuje potápěčům soustředit se na svůj potápěčský zážitek, nikoli na své vybavení.

Portfolio Scubapro obsahuje špičkové regulátory, potápěčské počítače, BCD a tepelnou ochranu, a to pro nadšence i profesionály, spolu s celou řadou potápěčských masek, ploutví, šnorchlů, brašen na vybavení, potápěčského příslušenství a potápěčského oblečení.

Tato společnost zaměstnává více než 400 zaměstnanců ve 13 zemích, na 4 kontinentech. Každý druhý zaměstnanec je potápěč. Přičemž v některých zemích je dokonce více než 80% zaměstnanců potápěčů, přičemž každý třetí zaměstnanec je instruktor.

logo_1                         Oficiální stránky výrobce                                    scubapro-battery-kit-for-heart-rate-belt

Scubapro výrobky jsou neustále kontrolovány a testovány tak, aby bylo zajištěné využití pouze schválených a osvědčených materiálů. Všechny výrobky jsou testovány v souladu se směrnicemi CE a jejich kvalita je vždy vyšší než předepsané normy. Scubapro regulátory nabízejí výjimečnou 30-ti letou záruku pro původního majitele, samozřejmě při dodržení servisních podmínek. Scubapro ctí a je hrdé na více než 45letou historii své společnosti, která ovšem zavazuje k poskytování nejkvalitnějších služeb a být k dispozici pro tuto odpovědnost i v příštích několika desetiletích.

Scubapro je dceřinou společností Johnson Outdoors Inc, což je jedna z nejhlavnějších světových společností v oblasti outdoorového vybavení. Johnson Outdoors transformuje myšlenky v inovativní produkty té nejvyšší kvality, kdy své produkty rozděluje do čtyřech kategorií: Lodě, Marine Electronics, potápění a outdoorové vybavení.