Podvodní pouzdro OCEANIC+ Dive Housing

Kód: 10303
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Oceanic
14 999 Kč
Skladem na prodejně (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Přeměňte svůj iPhone podvodní kameru a zároveň potápěčský počítač pomocí podvodního pouzdra!
Novinka Oceanic+ Dive Housing Vám umožní pořizovat skvělé fotografie nebo videa s automatickou korekcí barev, ať už se potápíte, šnorchlujete, pádlujete nebo prostě jen blbnete ve vodě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přeměňte svůj iPhone podvodní kameru a zároveň potápěčský počítač pomocí podvodního pouzdra!
Novinka Oceanic+ Dive Housing Vám umožní pořizovat skvělé fotografie nebo videa s automatickou korekcí barev, ať už se potápíte, šnorchlujete, pádlujete nebo prostě jen blbnete ve vodě.

Aplikace Oceanic+ & podvodní kryt Oceanic Dive Housing promění Váš iPhone na plně funkční potápěčský počítač, který je certifikovaný podle mezinárodní normy EN13319, jakožto uznávaný standard pro potápěčská měřidla a instrumenty.

Stáhněte si v Apple App Store aplikaci Oceanic+ a můžete podvodní pouzdro ihned používat. Aplikace Vás krok za krokem provede všemi funkcemi. Naučí Vás, jak bezpečně vložit a utěsnit iPhone v pouzdru, jak měnit režimy, funkce a optimální nastavení pro Vaše aktivity. S bezplatnou verzí aplikace Oceanic+ můžete pouzdro využít k focení, natáčení videí nebo základní funkce potápěčského počítače.

Pro pokročilé a prémiové funkce potápěčského počítače je potřeba zakoupení předplatného.
Jedna aplikace, jedno předplatné, dvě zařízení!
S aplikací Oceanic+ můžete využívat jedno předplatné pro Apple Watch Ultra a zároveň i Váš iPhone.

 

Dive Housing Features

Hmotnost: 975 g 

Rozměr:  24,6 cm Š x 11,2 cm V x 6,9 cm H

Teplotní rozsah: 4°C – 35°C. Nikdy nepřekračujte minimální nebo maximální provozní teplotu!

 Sada náhradních dílů obsahuje:

 • 5x pytlíček proti vlhkosti
 • 1x vazelína
 • 1x O-kroužek
 • 1x nástroj na O-kroužek
 • 2x gumové podložky

 

Potápěčský kryt Oceanic+ má pokročilé funkce, včetně digitálních filtrů pro korekci barev, které Vám pomohou zachytit vysoce kvalitní snímky a videa pod vodou. S potápěčským krytem Oceanic+ můžete pořizovat fotografie i videa nebo obojí zároveň. Potápěčský kryt Oceanic+ ukládá všechny vaše fotky a videa přímo do galerie vašeho telefonu, což usnadňuje jejich přístup a sdílení. Vylepšení fotografií o údaje z ponoru: Své fotografie můžete prohlížet a sdílet s informacemi o ponoru nebo bez nich.

 • Sdílejte fotografie a profily ponorů prostřednictvím sociálních sítí: Potápěčský kryt Oceanic+ vám umožňuje sdílet vaše fotografie a profily ponorů s ostatními prostřednictvím sociálních sítí, jako je Facebook nebo Instagram, pomocí aplikace Oceanic+.
 • Funguje s funkcí ultra širokoúhlého objektivu na iPhonech: Potápěčské pouzdro Oceanic+ je kompatibilní s funkcemi ultra širokého objektivu na novějších iPhonech, což vám pomůže zachytit širší zorné pole.

Fotografie a videa se automaticky přidávají do vašeho deníku v aplikaci Oceanic+: Potápěčské pouzdro Oceanic+ vám umožňuje přidávat vaše fotografie a videa přímo do deníku v aplikaci a poskytuje tak komplexní záznam vašich ponorů.

 • Zachyťte RAW a komprimovaná média: Potápěčský kryt Oceanic+ umožňuje nahrávat mediální soubory ve formátu RAW i komprimovaném formátu a nabízí flexibilitu pro následnou úpravu souborů po ponoru.
 • Vaše soukromí je naší nejvyšší prioritou: Ve společnosti Oceanic si vážíme vašeho soukromí, vaše údaje nesdílíme. Veškeré vaše fotografie a videa se ukládají výhradně do operačního systému vašeho iPhonu, což vám poskytuje maximální kontrolu nad vašimi citlivými informacemi.

Oceanic+ Dive Housing 

 • Krok za krokem: Před a po každém ponoru vás instrukce provádí krok za krokem, abyste dodrželi všechny pokyny. Tato funkce umožňuje všem uživatelům dodržet správný postup při každém použití tohoto produktu.
 • Začínáme: podívejte se na video zde .
 • Automatické těsnění / integrovaný detektor těsnosti : Potápěčské pouzdro Oceanic+ má automatické těsnění kolem vašeho iPhonu, a tím zabraňuje vniknutí vody do pouzdra a udrží tak vaše zařízení v bezpečí. Integrovaný detektor těsnosti vás upozorní v případě zjištění vlhkosti uvnitř pouzdra. 
 • Integrované senzory hloubky a teploty: Potápěčský kryt Oceanic+ má senzory, které měří hloubku a teplotu čímž vám poskytují potřebné informace o ponoru.
 • Maximální provozní hloubka 60 metrů: Potápěčský kryt Oceanic+ je navržen do hloubky až 60 metrů, což vám umožňuje prozkoumávat i hlubší místa pod vodou.
 • Odolný materiál: Potápěčské pouzdro Oceanic+ je vyrobeno z houževnatého a nárazuvzdorného termo-polymerového materiálu vyztuženého vlákny. Odolá tak úskalím používání pod vodní hladinou.
 • Dobíjecí lithiová baterie prostřednictvím USB-C: Potápěčský kryt Oceanic+ má dobíjecí lithiovou baterii, kterou lze nabíjet pomocí přiloženého kabelu USB-C.
 • Jedinečný design: Potápěčské pouzdro Oceanic+ má charakteristický Oceanic design, díky kterému je i atraktivním doplňkem.
 • Bluetooth: Potápěčský kryt Oceanic+ využívá technologii Bluetooth pro připojení k vašemu iPhonu a umožňuje vám tak ovládat jeho funkce a nastavení.
 • Uživatelské nastavení a jeho ovládání pomocí ovladače: Potápěčský kryt Oceanic+ má ovladač na boku zařízení, umožňuje vám tak snadno procházet uživatelským nastavením a usnadní váš přístup ke všem funkcím.
 • Ergonomická rukojeť pro pohodlný úchop: Podvodní pouzdro Oceanic+ má ergonomickou rukojeť vyrobenou ze dvou materiálů, která vám poskytuje pohodlné a pevné uchopení.
 • Obsahuje tvarované cestovní pouzdro: Potápěčský kryt Oceanic+ je dodáván s cestovním pouzdrem, které je navrženo tak, aby ochránilo kryt před poškrábáním a jiným poškozením během přepravy.
 • Kompatibilní s iOS 16 a vyšším: Potápěčský kryt Oceanic+ je kompatibilní s iPhony, které mají nainstalovaný iOS 16.
 • Standardizovaný závit pro možnost přidělání dalšího příslušenství: Podvodní pouzdro Oceanic+ má standardizovaný závit, který vám umožňuje přidat další příslušenství, jako jsou světla nebo stativy.
 • Šňůrka na zápěstí: Součástí Oceanic+ Dive Housing pro větší bezpečnost ve vodě je i šňůrka na zápěstí.

 iPhone Line DrawingOceanic+ Dive Housing je kompatibilní pro zařízení s iOS 16 a novějším, seznam všech kompatibilních zařízení naleznete níže. Kompatibilní s iOS 17.1.2.

iPhone 15 Pro Max iPhone 14 iPhone 12 Mini iPhone X
iPhone 15 Pro iPhone 13 Pro Max iPhone 11 Pro Max iPhone SE (3rd Generation)
iPhone 15 Plus iPhone 13 Pro iPhone 11 Pro iPhone SE (2nd Generation)
iPhone 15 iPhone 13 iPhone 11
iPhone 14 Pro Max iPhone 13 Mini iPhone Xs Max
iPhone 14 Pro iPhone 12 Pro Max iPhone Xs
iPhone 14 Plus iPhone 12 Pro iPhone Xr

 POTÁPĚČSKÝ POČÍTAČ Oceanic-Plus-Dive-Housing-Matching-Stats

 • Funkce potápěčského počítače: Pouzdro Oceanic+ používá stejnou aplikaci pro potápěčský počítač, která byla vyvinuta pro hodinky Apple Watch Ultra. Klikněte zde pro přehled všech funkcí Oceanic+ aplikace. Uživatelské rozhraní na iPhonu vám umožňuje zobrazit data z ponoru pouze ve stručné podobě, pokud se potřebujete soustředit na pořizování fotografií nebo videí. Pravidelně přidávány nové aktualizace a funkce, čímž se Oceanic+ stává posledním potápěčským počítačem, který budete kdy potřebovat. 
 • Rozšířené možnosti s aplikací Oceanic+ pro iPhone: Pouzdro Oceanic se bez problému propojí s aplikací Oceanic+, nabízí tak komplexní funkce potápěčského počítače a zároveň vám umožňuje snadno sledovat a sdílet vaše data o ponoru s ostatními. 
 • Synchronizace dat o ponoru: Možnost synchronizovat vaše záznamy z ponorů z iPhonu do Apple Watch Ultra. 
 • Integrovaný variometr: Sledujte přesně vaši hloubku během ponoru s naším inovativním variometrem; digitální kolo variometru se otáčí s vaším pohybem nahoru nebo dolů mění se s naprostou přesností a barevným kódováním, to oceníte vystupujete-li příliš rychle nebo jste příliš hluboko. Ukazuje například i bezdekompresní čas a bezpečnostní zastávky. 
 • Hloubka: Vaše aktuální hloubka během ponoru je zobrazena ve stopách nebo metrech ve velkém, snadno čitelném formátu. Maximální operační hloubka pro pouzdro Oceanic+ je 60 metrů. 
 • Čas: Zobrazuje aktuální délku ponoru.
 • Doba výstupu (TTS): Celková doba výstupu na hladinu bere v úvahu dobu výstupu s potřebnými dekompresními nebo bezpečnostními zastávkami, přičemž kalkuluje s rychlostí výstupu v rámci bezpečných standardů. 
 • Bezdekompresní čas (TLBG): Jako další se vám bude zobrazovat bezdekompresní čas, což je doba, po kterou můžete zůstat v dané hloubce před spuštěním dekompresního režimu. 

 

 • Bezpečnostní alarmy: Alarmy a upozornění lze upravit a zobrazují se uživateli během ponoru ve formě viditelných oznámení o dekompresních zastávkách, bezpečnostních zastávkách, rychlosti výstupu a dalších.
 • Bezpečnostní zastávka: Bezpečnostní zastávka při ponoru spočívá v pozastavení potápěče po dobu 3 minut v hloubce 5 metrů před ukončením ponoru výstupem na hladinu. To umožňuje potápěči vysytit veškerý zbytkový dusík v těle. Upozorňujeme, že doba bezpečnostní zastávky může být delší v závislosti na různých faktorech, jako je například čas bezdekompresního limitu a rychlost výstupu.
 • Doba výstupu: Zobrazuje odhadovaný čas k dosažení hladiny bez překročení rychlosti výstupu 9 metrů za minutu plus dobu dekompresních zastávek, pokud se potápěč dostal do dekompresního ponoru. Dále zahrnuje bezpečnostní zastávku po dobu 3 minut v 5 metrech.
 • Dekompresní zastávky: Jakmile potápěč překročí bezdekompresní limit, budou aktivovány povinné dekompresní zastávky, které se liší podle hloubky a doby strávené v dané hloubce. Doporučujeme, i při pokročilém výcviku, vždy zůstávat v mezích bezdekompresního limitu. Váš počítač bude indikovat dekompresní strop spolu s časem dekompresní zastávky a odpočtem času zastávky.
 • Nitrox: Nitrox je označení pro směs vzduchu (dusík/kyslík) s více než 21% kyslíku.
 • Připraveno na Nitrox až do 40%: Tento produkt je vhodný pro směsi Nitrox s obsahem kyslíku do 40%.
 • PPO2: Parciální tlak kyslíku, který je určen vaši aktuální hloubkou nebo atmosférickým tlakem. Pozor, při změně procenta kyslíku v nastavení směsi Nitrox se objeví výpočet MOD, což je maximální povolená hloubka pro vybraný plyn.
 • Maximální hloubka: Maximální dosažená hloubka během vašeho aktuálního ponoru bude zobrazena.
 • CNS + PPO2: CNS je kyslíkový časovač zobrazující počet zbývajících minut na základě úrovní PPO2, zatímco PPO2 je parciální tlak kyslíku v daném okamžiku během ponoru. Zvýšení hodnoty PPO2 způsobuje rapidní pokles doby expozice CNS.
 • Pre-dive menu: Jedná se o souhrn vašich nastavení před ponorem, která zahrnují složení plynu (např. vzduch 21%), maximální plánovanou hloubku a čas, nadmořskou výšku a další. Tato nastavení vám umožňují zkontrolovat vybraná nastavení před ponorem a dokonce je aktualizovat pomocí tlačítka ještě v mělké vodě.
 • Kompas: 3D kompas s kompenzací náklonu lze používat během ponoru, stejně jako azimut.
 • GPS poloha: Pro vaše maximální pohodlí se automaticky ukládají startovní a konečné body pomocí GPS, které se následně uloží do logbooku Oceanic+. Nebudete již zapomínat manuálně zapisovat každý ponor do logbooku, vše se děje automaticky.
 • Plánovač ponorů: celková délka příštího ponoru: Jedná se o celkový očekávaný čas pod vodou vašeho dalšího ponoru
 • Maximální hloubka: Jedná se o maximální plánovanou hloubku pro váš následující ponor.
 • Složení plynu: Aplikace Oceanic+ umí pracovat s větším množstvím plynů během jednoho ponoru. Ujistěte se, že máte odpovídající certifikaci pro tuto aktivitu.
 • Konzervatismus: Tato možnost nastavení mění úroveň konzervatismu vašeho dekompresního algoritmu. Jedná se o faktory, které by mohly zvýšit pravděpodobnost dekompresní nemoci. Doporučujeme vybrat možnost podle vašich osobních zkušeností s potápěním. Pokud si nejste jistí, zvolte výchozí nebo nejkonzervativnější nastavení.
 • Gradientní faktory: Aplikace Oceanic+ využívá nepozměněný algoritmus Bühlmann ZHL-16C s gradientními faktory. Gradientní faktory slouží k snížení maximálně tolerované supersaturační hodnoty v tkáních vzhledem k původním hodnotám algoritmu Bühlmann. 
 • Nadmořská výška (Automatická): Aplikace Oceanic+ se umí přizpůsobit na potápění v různé nadmořské výšce. Toto nastavení automaticky upravuje výpočet dekompresních zastávek v souladu s daným rozsahem nadmořské výšky. VAROVÁNÍ: Vystavení se vyšší nadmořské výšce může dočasně způsobit změnu rovnováhy rozpuštěného dusíku v těle. Doporučuje se aklimatizovat na novou nadmořskou výšku ještě před potápěním.
 • Povrchové intervaly: Doba na hladině mezi ponory.
 • No fly: No fly time zobrazuje dobu po posledním ponoru, kterou je nutno dodržet pro bezpečný následný let. Odpočítávání začíná ihned po dokončení ponoru a trvá 24 hodin. No fly time je důležitý před cestováním, aby bylo zajištěno odstranění veškerého zbytkového dusíku z těla potápěče. Po každém ponoru se no fly time vypočítá na základě DAN.
 • Logbook: Kromě zobrazení klasického profilu ponoru s hloubkou a časem můžete aktivovat graf s informacemi o teplotě, rychlosti výstupu a času bezdekompresních zastávek a vidět tak celý profil ponoru podrobněji. Každý zaznamenaný ponor umožňuje přidat informace o viditelnosti, povrchových podmínkách, proudech a jiné.
 • Kolonka “Gear Locker” umožňuje sledovat opotřebení vaší výstroje, jak dlouho je v provozu a plánovat tak např. termíny dalšího servisu.
 • Sdílejte svůj ponor: Prostřednictvím sociálních sítí se spojte s přáteli, sdílejte záznamy, ohodnoťte své oblíbené potápěčské lokality a uložte fotky ke každému ponoru včetně GPS lokace.
 • Režim na hladině: Po vynoření Oceanic+ okamžitě zobrazí váš poslední profil ponoru včetně hloubky, délky ponoru a dalších důležitých informací. Tento režim na hladině také zobrazuje povrchový inerval a doporučený čas do odletu  (no fly time) a odhadovanou maximální povolenou nadmořskou výšku. Po uplynutí doby no fly zmizí z displeje všechna data o ponoru a jsou uložena do logbooku.
 • celkové statistiky: Celkový počet ponorů a celkový čas strávený pod vodou
 • Sezónní statistiky: Počet ponorů, čas strávený pod vodu, maximální hloubka… týdně, měsíčně a ročně
 • Statistiky podle aktivity: Ponory, Šnorchlování, Freediving

 PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O FUNKCÍCH KAMERY

 
Zaznamenávejte mediální soubory ve formátu RAW nebo komprimovaných souborech
 
Oceanic+ Dive Housing profesionálům nabízí možnost zaznamenávat soubory jak ve formátu RAW, tak ve formátech komprimovaných. Tato funkce uspokojuje potřeby všech uživatelů, kteří potřebují nezpracované, vysoce kvalitní soubory pro následnou úpravu po ponoru. Zaznamenáváním ve formátu RAW můžete uchovat veškerá původní data zachycená na snímače kamery, což vám umožňuje provádět přesné úpravy a vylepšení během následného zpracování. Komprimované formáty na druhou stranu poskytují pohodlnou volbu pro uživatele, kteří preferují menší velikosti souborů bez ohrožení celkové kvality fotografií. S Oceanic+ Dive Housing mají potápěči možnost volby mezi těmito formáty, což jim umožňuje dosáhnout požadovaných vizuálních výsledků.
Snímek obrazovky 2024-07-02 v 22.20.39
 
White Point korekce - vyvážení bíléOceanic+ Dive Housing poskytuje technologii korekce bílého bodu, která se automaticky upravuje na základě hloubky ponoru. Tato inovativní funkce zlepšuje kvalitu obrazu tím, že bere v úvahu různé barevné teploty a světelné podmínky, které jsou pod vodou. Oceanic+ Dive Housing nabízí několik přednastavených hodnot, které odpovídají různým hloubkám ponoru, což zajišťuje přesné zobrazení barev po celou dobu ponoru. Aplikací korekce bílého bodu potápěči dosahují optimálního záznamu obrazu. Tato funkce vede k zlepšení kvality obrazu a jasnosti barev, umožňuje vám tak zachytit a zachovat pravou podobu vašich ponorů.
 
Chytrý režim: Funkce Smart Mode umožňuje nahrávat video a současně pořizovat fotografie, přičemž video i fotografie sdílejí stejné rozlišení. Pokud je například video nastaveno na rozlišení 4K, fotografie pořízené v tomto režimu se také uloží ve 4K. Tato funkce je podobná funkci operačního systému Apple, kde můžete pořizovat fotografie při nahrávání videa.Na novějších modelech, jako je iPhone 14 Pro Max a 15 Pro Max, můžete pořizovat 48megapixelové fotografie výhradně s hlavním objektivem. Ostatní čočky, jako je širokoúhlý a teleobjektiv, zůstávají na rozlišení 12 megapixelů.
 
Tyto funkce jsou podrobně popsány ve specifikacích zařízení.
1. **720p**: 1280 x 720 pixelů
2. **1080p**: 1920 x 1080 pixelů
3. **4K**: 3840 x 2160 pixelů1. **720p**: 0,92 Megapixel
2. **1080p**: 2,07 Megapixel
3. **4K**: 8,29 Megapixel
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotoaparáty a kamery
Záruka: 2 roky