Scubapro A1

Kód: 05064101
Neohodnoceno
Značka: Scubapro
10 790 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
30.4.2024

Novinka pro rok 2020 od Scubapro. Potápěčský počítač A1 je určený pro potápění s jednou dýchací směsí (Nitrox), který ocení především začínající potápěči nebo příležitostní rekreační potápěči hledající jednoduchý náramkový počítač, který lze nosit pod vodou i nad hladinou. Výhodou toho počítače je, že jej můžete pohodlně nosit i na povrchu jako náramkové hodinky, které využijete i při sportu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Algoritmus ZH-L16
Podporuje ponory s jednou dýchací směsí (Nitrox) s obsahem kyslíku od 21 do 100%.

3 režimy ponoru
Scuba (s přístrojem), Gauge (měřící přístroj) a Freediving.

Režim sport
K dispozici máte funkce pro sportovní vyžití, včetně počítadla plaveckých temp nebo stopek.

A1 nabízí funkce pro zachování plného času a tři potápěčské režimy plus sportovní režim. Intuitivní systém nabídek a jasně označené ovládací prvky tlačítek usnadňují přístup a porozumění všem funkcím. Díky správnému vyvážení horních funkcí, funkcí pod vodou a snadnému použití se A1 rychle stane nedílnou součástí nejen vašeho potápěčského života, ale také vašeho každodenního života. Zaměřeno na nové potápěče a příležitostné rekreační potápěče. Moderní design je funkční a stylový pro špičkovou dobu i pro podvodní sledování dat. Maticový displej s vysokým rozlišením s velkými čísly je snadno čitelný pod vodou i za nepříznivých podmínek. Lehký design je tak pohodlný na zápěstí, že ho nebudete chtít sundat. Intuitivní menu a ovládací tlačítka se čtyřmi tlačítky usnadňují navigaci v systému. Algoritmus ZH-L16 pojme schopnost Nitroxu s jedním plynem od 21% do 100% 02. PDIS (Profile Dependent Intermediate Stops) počítá mezistupeň na základě zatížení N2, proudu a předchozích ponorů a dýchacích směsí pro bezpečnější potápění. Úroveň mikrobublin umožňuje upravit úroveň konzervativnosti v algoritmu tak, aby odpovídala úrovni vaší zkušenosti, věku a fyzické kondici.

Maximální provozní hloubka: 120m.

Rozhraní Bluetooth Low Energy umožňuje stahování ponorů do jakéhokoli zařízení iOS nebo Android nebo PC / Mac. Firmware lze aktualizovat uživatelem na adrese scubapro.com.

Baterie CR2450 je hodnocena až dva roky / 300 ponorů.


Balení obsahuje:

  • Ochranná fólie
  • Rychlá karta
  • Prodloužení řemínku
  • První čtení (uživatelská příručka je k dispozici online).

Doplňkové parametry

Kategorie: Počítače
Záruka: 2 roky

Jsme specialisté na značku Scubapro, se kterou úspěšně spolupracujeme již mnoho let.

Scubapro je předním světovým výrobcem potápěčského vybavení. Scubapro je nejikoničtější značka potápěčského vybavení na světě, vytvořená těmi, jejichž vášeň se nachází pod vodní hladinou a pro ně. Scubapro, kterou v roce 1963 založili Gustav Dalla Valle a Dick Bonin, zůstává zlatým standardem v tomto odvětví pro inovace, výkon, spolehlivost a odolnost. Produkty společnosti kombinují pokročilé technologie s intuitivním, sofistikovaným designem, což umožňuje potápěčům soustředit se na svůj potápěčský zážitek, nikoli na své vybavení.

Portfolio Scubapro obsahuje špičkové regulátory, potápěčské počítače, BCD a tepelnou ochranu, a to pro nadšence i profesionály, spolu s celou řadou potápěčských masek, ploutví, šnorchlů, brašen na vybavení, potápěčského příslušenství a potápěčského oblečení.

Tato společnost zaměstnává více než 400 zaměstnanců ve 13 zemích, na 4 kontinentech. Každý druhý zaměstnanec je potápěč. Přičemž v některých zemích je dokonce více než 80% zaměstnanců potápěčů, přičemž každý třetí zaměstnanec je instruktor.

logo_1                         Oficiální stránky výrobce                                    scubapro-battery-kit-for-heart-rate-belt

Scubapro výrobky jsou neustále kontrolovány a testovány tak, aby bylo zajištěné využití pouze schválených a osvědčených materiálů. Všechny výrobky jsou testovány v souladu se směrnicemi CE a jejich kvalita je vždy vyšší než předepsané normy. Scubapro regulátory nabízejí výjimečnou 30-ti letou záruku pro původního majitele, samozřejmě při dodržení servisních podmínek. Scubapro ctí a je hrdé na více než 45letou historii své společnosti, která ovšem zavazuje k poskytování nejkvalitnějších služeb a být k dispozici pro tuto odpovědnost i v příštích několika desetiletích.

Scubapro je dceřinou společností Johnson Outdoors Inc, což je jedna z nejhlavnějších světových společností v oblasti outdoorového vybavení. Johnson Outdoors transformuje myšlenky v inovativní produkty té nejvyšší kvality, kdy své produkty rozděluje do čtyřech kategorií: Lodě, Marine Electronics, potápění a outdoorové vybavení.