Scubapro A1

Kód: 05064101
Neohodnoceno
Značka: Scubapro
9 594 Kč
Skladem na prodejně (2 ks)
Můžeme doručit do:
19.10.2021

Novinka pro rok 2020 od Scubapro. Potápěčský počítač A1 je určený pro potápění s jednou dýchací směsí (Nitrox), který ocení především začínající potápěči nebo příležitostní rekreační potápěči hledající jednoduchý náramkový počítač, který lze nosit pod vodou i nad hladinou. Výhodou toho počítače je, že jej můžete pohodlně nosit i na povrchu jako náramkové hodinky, které využijete i při sportu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Algoritmus ZH-L16
Podporuje ponory s jednou dýchací směsí (Nitrox) s obsahem kyslíku od 21 do 100%.

3 režimy ponoru
Scuba (s přístrojem), Gauge (měřící přístroj) a Freediving.

Režim sport
K dispozici máte funkce pro sportovní vyžití, včetně počítadla plaveckých temp nebo stopek.

A1 nabízí funkce pro zachování plného času a tři potápěčské režimy plus sportovní režim. Intuitivní systém nabídek a jasně označené ovládací prvky tlačítek usnadňují přístup a porozumění všem funkcím. Díky správnému vyvážení horních funkcí, funkcí pod vodou a snadnému použití se A1 rychle stane nedílnou součástí nejen vašeho potápěčského života, ale také vašeho každodenního života. Zaměřeno na nové potápěče a příležitostné rekreační potápěče. Moderní design je funkční a stylový pro špičkovou dobu i pro podvodní sledování dat. Maticový displej s vysokým rozlišením s velkými čísly je snadno čitelný pod vodou i za nepříznivých podmínek. Lehký design je tak pohodlný na zápěstí, že ho nebudete chtít sundat. Intuitivní menu a ovládací tlačítka se čtyřmi tlačítky usnadňují navigaci v systému. Algoritmus ZH-L16 pojme schopnost Nitroxu s jedním plynem od 21% do 100% 02. PDIS (Profile Dependent Intermediate Stops) počítá mezistupeň na základě zatížení N2, proudu a předchozích ponorů a dýchacích směsí pro bezpečnější potápění. Úroveň mikrobublin umožňuje upravit úroveň konzervativnosti v algoritmu tak, aby odpovídala úrovni vaší zkušenosti, věku a fyzické kondici.

Maximální provozní hloubka: 120m.

Rozhraní Bluetooth Low Energy umožňuje stahování ponorů do jakéhokoli zařízení iOS nebo Android nebo PC / Mac. Firmware lze aktualizovat uživatelem na adrese scubapro.com.

Baterie CR2450 je hodnocena až dva roky / 300 ponorů.


Balení obsahuje:

  • Ochranná fólie
  • Rychlá karta
  • Prodloužení řemínku
  • První čtení (uživatelská příručka je k dispozici online).

Doplňkové parametry

Kategorie: Počítače
Záruka: 2 roky