Scubapro MK11/S270/R095

Kód: 9807/ZLU9
Neohodnoceno
Značka: Scubapro
11 830 Kč
Skladem na prodejně (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Kombinace prvního stupně MK11 a druhého stupně S270  je jednoduchá na ovládání a velmi spolehlivá. Zejména pro rekreační potápěče je ideální volbou díky kompaktnímu provedení a nízké hmotnosti automatiky. Automatika má unikátní vnitřní provedení, které díky vysokému průtoku vzduchu a novému výdechovému klipu umožňuje to nejpohodlnější dýchání. S tímto spojením pro Vás bude dýchání pod vodou daleko příjemnější. Součástí toho setu je i spolehlivý octopus R095, který je oceňován především pro spolehlivost, lehkou manipulaci a dlouhou životnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

I. stupeň MK11

Díky kompaktnímu provedení a nízké hmotnosti je ideální pro sportovní a rekreační potápěče, kteří využijí výhod membránového prvního stupně při potápění v mírných vodách. Propracovaný membránový systém brání vnikání vody a znečištění. Vyvážená membránová technologie zajišťuje stále stejnou dodávku vzduchu bez ohledu na snižující se tlak v láhvi a měnící se hloubku, optimalizuje výkon druhého stupně a umožňuje snadné dýchání.

 • vyvážená konstrukce membrány poskytuje konstantní a bez námahy proudění vzduchu, které není ovlivněno hloubkou, tlakem v nádrži nebo rychlostí dýchání.
 • Mosazné tělo z mosazi má uzavřené vnitřní části, které zabraňují znečištění vnitřního mechanismu vodou a znečišťujícími látkami a zároveň zvyšují výkon studené vody.
 • Dva vysokotlaké, dva nízkotlaké a dva vysokotlaké LP porty maximalizují možnosti vedení hadice.
 • Externí nastavení mezilehlého tlaku umožňuje technikům rychle a snadno doladit výkon.
 • Hmotnost): INT 232: 710 g; DIN 300: 490g
 • Průtok vzduchu při 200 bar: (l / min):> 5500
 • Mezilehlý tlak: 9,0 - 9,8 bar

II. Stupeň S270  vyvážený druhý stupeň 

 • vyvážený průtok vzduchu (maximálně spolehlivost výkonu regulátoru v každé hloubce).
 • díky malé hmotnosti a kompaktním rozměrům je tento druhý stupeň ideální na cestován.
 • Velká odolnost - díky skelnému vláknu vyztuženému nylonovému pouzdru, zvládne regulátor náročné podmínky.
 • Ovladatelnost tlačítka sprchy i v silných rukavicích.
 • Vylepšený T-kus, poskytuje lepší dýchací vlastnosti.
 • Uživatelská regulace dýchacího odporu.

Octopus R095

Octopus R095 je druhý stupeň otvíraný ve směru proudění dýchací směsi. Zaručuje spolehlivost, lehkou manipulaci a především při správném užívání a servisovaní dlouhou živostnost. Bezpečnost a zdokonalení pohodlí při dýchání spojené s maximální spolehlivostí. Je vyroben z ušlechtilé ocele a zaručuje vysokou odolnost proti zamrzání. Podstatou tohoto systému je lehkost dýchání. Podporovaný venturiho efekt. VIVA pevně nastavená. Pohodlný anatomický náustek Kompatibilní s Nitrox do 40% O2. R095 má i velké tlačítko sprchy, což je výhoda při snadném použití i v silných rukavicích

Součástí balení je:

 • sestavený set skládající se z prvního stupně Scubapro MK11, druhého stupně Scubapro S270, Scubapro octopusu R095. Automatiku Vám zašleme již sestavenou a odzkoušenou.
 • držák octopusu
 • zasilovače a chrániče hadic
 • originální manuály
 • imbus na povolení zátek prvního stupně
 • zátka na první stupeň

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatiky
Záruka: 2 roky

Jsme specialisté na značku Scubapro, se kterou úspěšně spolupracujeme již mnoho let.

Scubapro je předním světovým výrobcem potápěčského vybavení. Scubapro je nejikoničtější značka potápěčského vybavení na světě, vytvořená těmi, jejichž vášeň se nachází pod vodní hladinou a pro ně. Scubapro, kterou v roce 1963 založili Gustav Dalla Valle a Dick Bonin, zůstává zlatým standardem v tomto odvětví pro inovace, výkon, spolehlivost a odolnost. Produkty společnosti kombinují pokročilé technologie s intuitivním, sofistikovaným designem, což umožňuje potápěčům soustředit se na svůj potápěčský zážitek, nikoli na své vybavení.

Portfolio Scubapro obsahuje špičkové regulátory, potápěčské počítače, BCD a tepelnou ochranu, a to pro nadšence i profesionály, spolu s celou řadou potápěčských masek, ploutví, šnorchlů, brašen na vybavení, potápěčského příslušenství a potápěčského oblečení.

Tato společnost zaměstnává více než 400 zaměstnanců ve 13 zemích, na 4 kontinentech. Každý druhý zaměstnanec je potápěč. Přičemž v některých zemích je dokonce více než 80% zaměstnanců potápěčů, přičemž každý třetí zaměstnanec je instruktor.

logo_1                         Oficiální stránky výrobce                                    scubapro-battery-kit-for-heart-rate-belt

Scubapro výrobky jsou neustále kontrolovány a testovány tak, aby bylo zajištěné využití pouze schválených a osvědčených materiálů. Všechny výrobky jsou testovány v souladu se směrnicemi CE a jejich kvalita je vždy vyšší než předepsané normy. Scubapro regulátory nabízejí výjimečnou 30-ti letou záruku pro původního majitele, samozřejmě při dodržení servisních podmínek. Scubapro ctí a je hrdé na více než 45letou historii své společnosti, která ovšem zavazuje k poskytování nejkvalitnějších služeb a být k dispozici pro tuto odpovědnost i v příštích několika desetiletích.

Scubapro je dceřinou společností Johnson Outdoors Inc, což je jedna z nejhlavnějších světových společností v oblasti outdoorového vybavení. Johnson Outdoors transformuje myšlenky v inovativní produkty té nejvyšší kvality, kdy své produkty rozděluje do čtyřech kategorií: Lodě, Marine Electronics, potápění a outdoorové vybavení.