Scubapro MK25/S600 Titanium

Kód: 9255/DIN
Výprodej
Neohodnoceno
Značka: Scubapro
18 980 Kč
Skladem na prodejně (1 ks)
Připojení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
19.10.2021

Titanová automatika Scubapro MK25/ S600 je titanová verze jedné z nejprodávanějších plicních automatik na trhu. Špičkový a výkonný pístový vyvážený první stupeň s nejlépe prodávaným, vysoce výkonným vyváženým druhým stupněm. Je to jedinečná kombinace regulátorů Scubapro. S600 přesně vyhovuje charakteristikám MK25 EVO a díky svým možnostem nastavení se dokáže přizpůsobit všem potápěčským podmínkám a preferencím potápěčů. Podstatou tohoto systému je snadnost dýchání. Tento titanový systém dominuje svojí lehkostí a odolností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Scubapro MK25 Titan- I. stupeň

Scubapro MK25 titan díky technologii pístu s vyváženým průtokem vzduchu nabízí garantovanou maximální citlivost a schopnost dodat vzduch okamžitě a v dostatečném množství dle aktuální potřeby potápěče, navíc v každém potápěčském prostředí - bez ohledu na teplotu vzduchu. Scubapro MK 25 patří mezi bezkonkurenční a nejvýkonnější první stupně na trhu, jeho titanová verze je ještě o stupeň výše. Titanové tělo prvního stupně Vám zaručí dlouholetou životnost a také oceníte jeho lehkost.

Patentovaný systém rozšířené tepelné ochrany (XTIS)
- zcela izoluje vntřní mechanismus od okolního prostředí a tím zvyšuje odolnost vůči ledové vodě až o 30% a zpožďuje tvorbu ledových krystalek. To radikálně zvyšuje spolehlivost dýchání při potápění v extrémních podmmínkách.

Protilehlé HP porty
- první stupeň je možné umístit buď nahoru či dolů

Pět LP portů s vysokým průtokem vzduchu
- Nabízejí až o 15% vyšší průtok vzduchu než standartní nízkotlaké porty Pro snadné připojení hadic jsou tyto porty navíc umístěné na 360°otočném středu.

S600  Titan - II. stupeň

  • Tělo a komponenty vyrobeny s mrazuodolného technopolymeru
  • Lineárně vyvážený ventil
  • Nastavitelná průtoková klapky VIVA
  • Vysokoprůtokový ventilový systém
  • Nastavitelný nádechový odpor
  • Zvětšená výdechová membrána o 15%
  • Velmi pohodlný anatomický náustek ze siliko 30 let záruka na prvního majitele , na pevný materiál a výrobní vady.

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatiky
Záruka: 2 roky