Scubapro Sport bag 9

Kód: 10212
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Scubapro
830 Kč
Skladem na prodejně (3 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Scubapro přichází s novou taškou na automatiky, potápěčské počítače a další cennosti. Velmi kvalitní a především lehká taška je ideální na cestování. Tato velmi praktická taška na automatiku je vyrobena z nové džínové modré látky s černou vnitřní podšívkou s logem Scubapro. Zároveň obsahuje i vnější kapsu na zip, jenž nabízí další úložný prostor pro menší předměty.


Charakteristika:

  • vyrobena z nové džínové modré látky s černou vnitřní podšívkou s logem Scubapro.
  • Vnější kapsa na zip nabízí další úložný prostor pro menší předměty.
  • YKK Vislon® zip s dvojitými jezdci a bílými stahovacími šňůrkami poskytují snadný přístup k obsahu.
  • Pro snadné přenášení slouží horní úchyt.
  • Rozměry: 28 x 12 x 28 cm
  • Hmotnost: 0, 204 kg.
  • Objem: 9 l

Doplňkové parametry

Kategorie: Tašky na automatiku
Záruka: 2 roky

Jsme specialisté na značku Scubapro, se kterou úspěšně spolupracujeme již mnoho let.

Scubapro je předním světovým výrobcem potápěčského vybavení. Scubapro je nejikoničtější značka potápěčského vybavení na světě, vytvořená těmi, jejichž vášeň se nachází pod vodní hladinou a pro ně. Scubapro, kterou v roce 1963 založili Gustav Dalla Valle a Dick Bonin, zůstává zlatým standardem v tomto odvětví pro inovace, výkon, spolehlivost a odolnost. Produkty společnosti kombinují pokročilé technologie s intuitivním, sofistikovaným designem, což umožňuje potápěčům soustředit se na svůj potápěčský zážitek, nikoli na své vybavení.

Portfolio Scubapro obsahuje špičkové regulátory, potápěčské počítače, BCD a tepelnou ochranu, a to pro nadšence i profesionály, spolu s celou řadou potápěčských masek, ploutví, šnorchlů, brašen na vybavení, potápěčského příslušenství a potápěčského oblečení.

Tato společnost zaměstnává více než 400 zaměstnanců ve 13 zemích, na 4 kontinentech. Každý druhý zaměstnanec je potápěč. Přičemž v některých zemích je dokonce více než 80% zaměstnanců potápěčů, přičemž každý třetí zaměstnanec je instruktor.

logo_1                         Oficiální stránky výrobce                                    scubapro-battery-kit-for-heart-rate-belt

Scubapro výrobky jsou neustále kontrolovány a testovány tak, aby bylo zajištěné využití pouze schválených a osvědčených materiálů. Všechny výrobky jsou testovány v souladu se směrnicemi CE a jejich kvalita je vždy vyšší než předepsané normy. Scubapro regulátory nabízejí výjimečnou 30-ti letou záruku pro původního majitele, samozřejmě při dodržení servisních podmínek. Scubapro ctí a je hrdé na více než 45letou historii své společnosti, která ovšem zavazuje k poskytování nejkvalitnějších služeb a být k dispozici pro tuto odpovědnost i v příštích několika desetiletích.

Scubapro je dceřinou společností Johnson Outdoors Inc, což je jedna z nejhlavnějších světových společností v oblasti outdoorového vybavení. Johnson Outdoors transformuje myšlenky v inovativní produkty té nejvyšší kvality, kdy své produkty rozděluje do čtyřech kategorií: Lodě, Marine Electronics, potápění a outdoorové vybavení.