Sealife Micro 3.0

Kód: 9348
Neohodnoceno
Značka: Scubapro
17 914 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
28.6.2024

Sealife kamera Micro 3.0 je novinka od společnosti Sealife pro rok 2021. Micro 3.0 nevyžaduje žádnou údržbu, po použití ji stačí umýt a vyčistit. Fotoaparát nabízí působivé výsledky s velkým snímačem CMOS SONY® 16 MP a videem 4K Ultra HD. Micro 3.0 vám poskytne interní uložiště 64 GB. Zároveň je uživatelsky přívětivá, fotografie a videa lze přenášet na zařízení Android nebo IOS prostřednictvím aplikace SeaLife Micro 3.0 nebo standardně pomocí kabelu USB. Cena je za samotnou kameru bez světla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sealife kamera Micro 3.0 je novinka od společnosti Sealife pro rok 2021. Micro 3.0 nevyžaduje žádnou údržbu, po použití ji stačí umýt a vyčistit. Fotoaparát nabízí působivé výsledky s velkým snímačem CMOS SONY® 16 MP a videem 4K Ultra HD. Micro 3.0 vám poskytne interní uložiště 64 GB. Zároveň je uživatelsky přívětivá, fotografie a videa lze přenášet na zařízení Android nebo IOS prostřednictvím aplikace SeaLife Micro 3.0 nebo standardně pomocí kabelu USB. 

SeaLife Micro 3.0 je k dispozici jako model pouze s fotoaparátem nebo jako kompletní sada, která zahrnuje buď jedno Sea Dragon 3000F Auto nebo dvě podvodní LED světla Sea Dragon 2500F.

  • 16MP obrazový snímač SONY® 1 / 2,3 ”
  • 100 ° širokoúhlý objektiv
  • 64 GB interní paměť
  • 4K @ 30fps nebo 1080p @ 120 fps Video
  • Snadno použitelné ovládací prvky „Piano Key“
  • Zachycení obrázků JPG a RAW
  • Vestavěná korekce barev pod vodou
  • K dispozici ruční vyvážení bílé
  • Sériové snímání v plném rozlišení 16 MP

Sealife Micro 3.0 nyní nabízí video v ultra vysokém rozlišení a schopnost pořizovat statické snímky s vysokým rozlišením 16 MP v univerzálním formátu RAW (Adobe DNG). Micro 3.0 také nabízí více manuálních funkcí pro jemné doladění podvodních snímků. 

Charakteristika:
- Snadné nastavení; Velká baterie;
- Rychlá odezva závěrky; Kompaktní velikost;
- Plně gumové pancéřování odolné proti nárazům; 
- Pořizuje snímky RAW a JPEG

Obrazový snímač
16 MP 1 / 2,3 ”snímač SONY®

Paměť
64 GB interní

Video
4K Ultra HD Video @ 30fps a 1080p HD video @ 120 fps (Super Slo-Mo)

Podvodní režimy
3 Podvodní režimy: Potápění, Šnorchl, Podvodní světlo
3 Nastavení korekce barev pod vodou:
Hluboká, Mělká, Zelená voda

Zorné pole
100 ° úhlopříčka FOV

Časosběrné snímání
Ano - ukládá se jako video soubory nebo série obrázků

Střelba vzhůru nohama
Ano

Režim zkratky
Ano

Baterie
Li-ion baterie 2000 mAh (interní)

Zaostřovací systém
Vysoce hluboké širokoúhlé pevné zaostření

Rozsah zaostření
15 ″ / 38 cm až nekonečno

Upevnění na stativ / zásobník
Ano (standardní 1 / 4-20)

Ovládá
3 „klavírní klávesy“ a závěrku pro snadné ovládání

LCD displej Monitor
2,4 ”260K TFT LCD barevný displej

Režim externího napájení
Ano

Hodnocení hloubky
200 stop / 60 m trvale uzavřeno

Velikost / hmotnost
11,6 oz / 329 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotoaparáty a kamery
Záruka: 2 roky

Jsme specialisté na značku Scubapro, se kterou úspěšně spolupracujeme již mnoho let.

Scubapro je předním světovým výrobcem potápěčského vybavení. Scubapro je nejikoničtější značka potápěčského vybavení na světě, vytvořená těmi, jejichž vášeň se nachází pod vodní hladinou a pro ně. Scubapro, kterou v roce 1963 založili Gustav Dalla Valle a Dick Bonin, zůstává zlatým standardem v tomto odvětví pro inovace, výkon, spolehlivost a odolnost. Produkty společnosti kombinují pokročilé technologie s intuitivním, sofistikovaným designem, což umožňuje potápěčům soustředit se na svůj potápěčský zážitek, nikoli na své vybavení.

Portfolio Scubapro obsahuje špičkové regulátory, potápěčské počítače, BCD a tepelnou ochranu, a to pro nadšence i profesionály, spolu s celou řadou potápěčských masek, ploutví, šnorchlů, brašen na vybavení, potápěčského příslušenství a potápěčského oblečení.

Tato společnost zaměstnává více než 400 zaměstnanců ve 13 zemích, na 4 kontinentech. Každý druhý zaměstnanec je potápěč. Přičemž v některých zemích je dokonce více než 80% zaměstnanců potápěčů, přičemž každý třetí zaměstnanec je instruktor.

logo_1                         Oficiální stránky výrobce                                    scubapro-battery-kit-for-heart-rate-belt

Scubapro výrobky jsou neustále kontrolovány a testovány tak, aby bylo zajištěné využití pouze schválených a osvědčených materiálů. Všechny výrobky jsou testovány v souladu se směrnicemi CE a jejich kvalita je vždy vyšší než předepsané normy. Scubapro regulátory nabízejí výjimečnou 30-ti letou záruku pro původního majitele, samozřejmě při dodržení servisních podmínek. Scubapro ctí a je hrdé na více než 45letou historii své společnosti, která ovšem zavazuje k poskytování nejkvalitnějších služeb a být k dispozici pro tuto odpovědnost i v příštích několika desetiletích.

Scubapro je dceřinou společností Johnson Outdoors Inc, což je jedna z nejhlavnějších světových společností v oblasti outdoorového vybavení. Johnson Outdoors transformuje myšlenky v inovativní produkty té nejvyšší kvality, kdy své produkty rozděluje do čtyřech kategorií: Lodě, Marine Electronics, potápění a outdoorové vybavení.