Sealife Reefmaster RM-4K

Kód: 9999
Neohodnoceno
Značka: Scubapro
9 750 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
4.6.2024

Extrémně kompaktní ReefMaster RM-4K se hodí na jakékoliv aktivity a je připraven zachytit vaše potápěčské dobrodružství. Tvar pohodlně padne do ruky nebo se snadno připevní na foto/video světlo, jako je Sea Dragon 2000F. Díky 4k rozlišení budou vaše videa ultra ostrá a bohatá na barvy a vysoce výkonný 14MP obrazový snímač pořídí skvělé statické snímky. Kolem zadní strany je 2 „/ 5cm displej s vysokým rozlišením pro snadné zaměření a rychlé prohlížení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečné ergonomické pouzdro bylo speciálně navrženo pro použití pod vodou, zatímco pouzdro se snadno drží a používá i jednou rukou, odolné pouzdro má také jedinečný uzavírací systém – šroub „Pressure Lock“, který vyvíjí optimální množství tlaku na těsnící O-kroužek pouzdra.

Vodotěsné pouzdro ukrývá malou vnitřní kameru a vedle kamery také uchovává silné vysoušecí činidlo zvané „Moisture Muncher“, které zabraňuje vnitřnímu zamlžování způsobené teplem a vlhkostí zachycenými uvnitř pouzdra. Obsahuje kompaktní vyjímatelnou vnitřní kameru a robustní vnější pouzdro, které lze snadno namontovat na základnu pro světla nebo jej lze stejně snadno držet v ruce díky tvarovanému ergonomickému tělu. Díky snadnému systému ovládání se 4 tlačítky je zachycení akce velice snadné.

ReefMaster nabízí možnost sdílení přes WiFi, takže můžete bezdrátově prohlížet, stahovat a sdílet obrázky a videa do chytrého telefonu nebo tabletu pomocí bezplatné aplikace. S rozšiřitelnou pamětí ReefMaster RM-4K můžete používat paměťové karty Micro SDHC až do 128 GB, což vám zajistí dostatek prostoru pro natáčení a ukládání veškerého obsahu. Má také funkci časosběrného snímání – natáčení v nastavených časových intervalech a ukládání jako videosoubor nebo série statických snímků.

Kompaktní RM-4K je snadno rozšiřitelný o oblíbené příslušenství SeaLife, včetně jednoho nebo dvou světel Sea Dragon Photo/Video/Dive a super makro objektivu. Jeho 2,0” TFT barevný LCD displej vytváří ostrý a snadno viditelný displej na malém fotoaparátu. ReefMaster RM-4K obsahuje vnitřní kameru ReefMaster 4K, pouzdro pro podvodní kameru ReefMaster, popruh na zápěstí, 30”/75cm USB kabel a pouzdro na fotoaparát. 14 Megapixel Panasonic®  CMOS sensor 4K Ultra HD / 30 fps  1080P Full HD / 60 fps 140° Fisheye lens 2.0" TFT color LCD display 2 Digital colour correction filters 40m Depth rating.

Charakteristika:

 • 14 Megapixel Panasonic®  CMOS sensor
 • 4K Ultra HD / 30 fps 
 • 1080P Full HD / 60 fps
 • 140° Fisheye lens
 • 0" TFT color LCD display
 • 2 Digital colour correction filters
 • 40m Depth rating
 • Easy to operate with 4 buttons
 • Recharcheable batterypack
 • Focus from 30cm to infinity
 • Timelaps
 • WiFi 
 • Micro HDMI
 • 1/4 2" Tripod mount
 • Micro SD card (max. 128GB)

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotoaparáty a kamery
Záruka: 2 roky

Jsme specialisté na značku Scubapro, se kterou úspěšně spolupracujeme již mnoho let.

Scubapro je předním světovým výrobcem potápěčského vybavení. Scubapro je nejikoničtější značka potápěčského vybavení na světě, vytvořená těmi, jejichž vášeň se nachází pod vodní hladinou a pro ně. Scubapro, kterou v roce 1963 založili Gustav Dalla Valle a Dick Bonin, zůstává zlatým standardem v tomto odvětví pro inovace, výkon, spolehlivost a odolnost. Produkty společnosti kombinují pokročilé technologie s intuitivním, sofistikovaným designem, což umožňuje potápěčům soustředit se na svůj potápěčský zážitek, nikoli na své vybavení.

Portfolio Scubapro obsahuje špičkové regulátory, potápěčské počítače, BCD a tepelnou ochranu, a to pro nadšence i profesionály, spolu s celou řadou potápěčských masek, ploutví, šnorchlů, brašen na vybavení, potápěčského příslušenství a potápěčského oblečení.

Tato společnost zaměstnává více než 400 zaměstnanců ve 13 zemích, na 4 kontinentech. Každý druhý zaměstnanec je potápěč. Přičemž v některých zemích je dokonce více než 80% zaměstnanců potápěčů, přičemž každý třetí zaměstnanec je instruktor.

logo_1                         Oficiální stránky výrobce                                    scubapro-battery-kit-for-heart-rate-belt

Scubapro výrobky jsou neustále kontrolovány a testovány tak, aby bylo zajištěné využití pouze schválených a osvědčených materiálů. Všechny výrobky jsou testovány v souladu se směrnicemi CE a jejich kvalita je vždy vyšší než předepsané normy. Scubapro regulátory nabízejí výjimečnou 30-ti letou záruku pro původního majitele, samozřejmě při dodržení servisních podmínek. Scubapro ctí a je hrdé na více než 45letou historii své společnosti, která ovšem zavazuje k poskytování nejkvalitnějších služeb a být k dispozici pro tuto odpovědnost i v příštích několika desetiletích.

Scubapro je dceřinou společností Johnson Outdoors Inc, což je jedna z nejhlavnějších světových společností v oblasti outdoorového vybavení. Johnson Outdoors transformuje myšlenky v inovativní produkty té nejvyšší kvality, kdy své produkty rozděluje do čtyřech kategorií: Lodě, Marine Electronics, potápění a outdoorové vybavení.