Set Ursuit TOP

Kód: 9316
Neohodnoceno
Značka: Ursuit
54 990 Kč
Momentálně nedostupné

AKCE #WEDIVELOCAL - Akce zaměřená na podporu potápění v českých vodách.V rámci této speciální akce značek URSUIT a BARE jsme pro Vás připravili zvýhodněné balíčky se suchými obleky, podobleky a doplňky. Při objednávce tohoto setu si do poznámky dejte velikosti a výběr doplňku (rukavice nebo ponožky) dle voleb barevných variant a velikostí v textu. Veškeré detaily s Vámi doladíme k Vaši plnné spokojenosti a komfortnímu padnutí celé sestavy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AKCE #WEDIVELOCAL

Akce zaměřená na podporu potápění v českých vodách.V rámci této speciální akce značek URSUIT a BARE jsme pro Vás připravili zvýhodněné balíčky se suchými obleky, podobleky a doplňky. Při objednávce tohoto setu si do poznámky dejte velikosti a výběr doplňku (rukavice nebo ponožky) dle voleb barevných variant a velikostí v textu. Veškeré detaily s Vámi doladíme k Vaši plnné spokojenosti a komfortnímu padnutí celé sestavy.

URSUIT Softdura / Softdura Lady
Odolnější než trilaminát, lehčí než Cordura. Elegantní a stylový. MADE IN FINLAND.
Více barevných variant, které lze navíc vždy kombinovat s černým spodkem obleku.
Ursuit Softdura je vyvinutý k maximálnímu pohodní při častém technickém potápění, které zahrnuje i vrakové a jeskynní využití. Oblek je vyroben z vysoce odolného třívrstvého materiálu, který je pružný a pohodlný ve všech situacích. Ergonomie obleku byla řešena tak, aby byl oblek ideálně přizpůsobený pro delší ponory. Ursuit Softdura uspokojí potřeby
každého náročného potápěče!

Technická data:

 • Vysoce odolný a flexibilní matriál Softdura
 • Výztuhy na kolenou a loktech pro větší odolnost
 • Integrovaná kukla s oboustranně hladkou lícnicí
 • Možnost volby mezi plastovým/ kovovým zipem
 • Neoprenové boty HD
 • Latexové manžety na zápěstí a krku

  Barvy: černá, khaki, oranžová, červená

  Velikosti:
  Pánské: XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL (SShort, MShort, LShort, XLShort, 2XLShort, 3XLShort), (STall, MTall, LTall, XLTall, 2XLTall)
  Dámské: XS, S, M, L, XL (SShort, MShort, LShort, XLShort), (STall, MTall, LTall)
  Podoblek URSUIT Xtreme
  Teplý kožich ze Skandinávie. Podoblek Ursuit XTreme je velmi elastický, voděodolný
  A poskytuje perfektní tepelnou izolaci nejen v extrémně studených podmínkách. 4-vrstvý materiál obsahuje speciální termální výplň, prostřední vrstvu tvoří voděodolná membrána X-Tex. Dvojitá termoizolace na hrudníku a stehnech maximalizuje teplotní stabilitu.

  Velikosti: S, M, L, XL, 2XL

  +

  Suché rukavice CheckUp
  Léty prověřený, patentovaný systém suchých rukavic Checkup je naše volba pro suché potápění. Jsou známy svou jednoduchostí, variabilitou použití a spolehlivostí – ztráta pod vodou je vyloučena!

  Velikost kruhů: 85mm / 90mm
  Velikost rukavice: S, M, L, XL, 2XL
  Barvy kruhů: Černá, Růžová, Khaki (pouze 90mm)

  nebo

  Ponožky BARE SB System Boot Liner
  Nejteplejší a nejpříjemnější ponožky k podobleku na trhu. Ponožky z kolekce BARE SB System se skvěle hodí nejen k podobleku SB System Mid Layer. Jsou vyrobeny z prodyšného a strečového materiálu fleece, který je odolný proti kompresím. To Vám zaručí, že budete mít nohy neustále v teple.

  Velikosti: 2XS-XS, S-M, L-XL, 2XL-3XL

Doplňkové parametry

Kategorie: Suché obleky a podobleky
Záruka: 2 roky