Scubapro Nova 250

Kód: 30218000
Neohodnoceno
Značka: Scubapro
2 340 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
28.6.2024

Nová lampa Nova 250 od firmy Scubapro je všestranná potápěčská lampa, kterou je možné uložit i do nejmenší kapsy na vašem kompenzátoru vztlaku. Nabízí tři režimy svícení: 100% výkon, 50% výkon a Flash (blikání). Vybavena je přetlakovým ventilem uvolňující plyny hromadící se v komoře na baterii - což činí z této lampy nejbezpečnější malou potápěčskou lampu na trhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová lampa Nova 250 od firmy Scubapro je všestranná potápěčská lampa, kterou je možné uložit i do nejmenší kapsy na vašem kompenzátoru vztlaku. Nabízí tři režimy svícení: 100% výkon, 50% výkon a Flash (blikání). Vybavena je přetlakovým ventilem uvolňující plyny hromadící se v komoře na baterii - což činí z této lampy nejbezpečnější malou potápěčskou lampu na trhu.

Charakteristika:

Rozměry: 3,9 x 1,0 mm / 100 x 26 mm
Hmotnost (w / baterie): 2,5oz / 70g.
Robustní hliníkové tělo má matný černý povrch s modrými akcenty, které poskytuje lehkouhmotnost, dlouhodobou životnost a vysoce kvalitní vzhled.
Vybaveno LED Cree XPG.
Osvětlení 250 nebo 300 lumenů (dobíjecí nebo jednorázové); 2700 luxů 1 m; CCT (korelovaná teplota barev): 4500 ° K.
Úhel paprsku: 12 °
Tři režimy: 100% energie, 50% energie a Flash.
Tlačítkový spínač na konci světla se snadno aktivuje při nošení rukavic.
Dvojitá těsnění O-kroužků zajišťují vodotěsnost.
Prodloužený kryt hlavy světla zabraňuje oslnění světelného paprsku jiným potápěčům.
Přetlakový ventil uvolňuje vypouštění baterií - bezpečnostní prvek, který se běžně u potápěčských světel této velikosti nenachází.
Hloubkové hodnocení 492 stop / 150 metrů zajišťuje bezstarostné osvětlení prakticky ve všech potápěčských podmínkách.
Napájeno baterií CR123 (dobíjecí nebo jednorázová - není součástí balení) s dobou svítivosti až 1 hodinu při plném napájení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svítilny
Záruka: 2 roky

Jsme specialisté na značku Scubapro, se kterou úspěšně spolupracujeme již mnoho let.

Scubapro je předním světovým výrobcem potápěčského vybavení. Scubapro je nejikoničtější značka potápěčského vybavení na světě, vytvořená těmi, jejichž vášeň se nachází pod vodní hladinou a pro ně. Scubapro, kterou v roce 1963 založili Gustav Dalla Valle a Dick Bonin, zůstává zlatým standardem v tomto odvětví pro inovace, výkon, spolehlivost a odolnost. Produkty společnosti kombinují pokročilé technologie s intuitivním, sofistikovaným designem, což umožňuje potápěčům soustředit se na svůj potápěčský zážitek, nikoli na své vybavení.

Portfolio Scubapro obsahuje špičkové regulátory, potápěčské počítače, BCD a tepelnou ochranu, a to pro nadšence i profesionály, spolu s celou řadou potápěčských masek, ploutví, šnorchlů, brašen na vybavení, potápěčského příslušenství a potápěčského oblečení.

Tato společnost zaměstnává více než 400 zaměstnanců ve 13 zemích, na 4 kontinentech. Každý druhý zaměstnanec je potápěč. Přičemž v některých zemích je dokonce více než 80% zaměstnanců potápěčů, přičemž každý třetí zaměstnanec je instruktor.

logo_1                         Oficiální stránky výrobce                                    scubapro-battery-kit-for-heart-rate-belt

Scubapro výrobky jsou neustále kontrolovány a testovány tak, aby bylo zajištěné využití pouze schválených a osvědčených materiálů. Všechny výrobky jsou testovány v souladu se směrnicemi CE a jejich kvalita je vždy vyšší než předepsané normy. Scubapro regulátory nabízejí výjimečnou 30-ti letou záruku pro původního majitele, samozřejmě při dodržení servisních podmínek. Scubapro ctí a je hrdé na více než 45letou historii své společnosti, která ovšem zavazuje k poskytování nejkvalitnějších služeb a být k dispozici pro tuto odpovědnost i v příštích několika desetiletích.

Scubapro je dceřinou společností Johnson Outdoors Inc, což je jedna z nejhlavnějších světových společností v oblasti outdoorového vybavení. Johnson Outdoors transformuje myšlenky v inovativní produkty té nejvyšší kvality, kdy své produkty rozděluje do čtyřech kategorií: Lodě, Marine Electronics, potápění a outdoorové vybavení.