Scubapro MK2/R195/R195 octopus

Kód: 12095
Výprodej
Neohodnoceno
Značka: Scubapro
10 114 Kč
Skladem na prodejně (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.10.2021

Výprodej! Klasický regulátor Scubapro MK2 je spolehlivý první stupeň s klasickou technologií pístu. V kombinaci se spolehlivým druhým stupněm R195 Vám dodá spolehlivost a účinnost pro Vaše pohodlné dýchání pod vodou. Tento systém se také vyznačuje velmi jednoduchou manipulací. Jako octopus k této kombinaci dodáváme stejně jako druhý stupeň Scubapro R195.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Scubapro MK2 - I. stupeň

Regulátor Scubapro MK2 je opravdu spolehlivý první stupeň s klasickou technologií pístu, který se otvírá ve směru proudění vzduchu. Jeho vnitřní komponenty byly navrženy tak, aby bylo odolné vůči zamrznutí a zvládly ty nejnáročnější podmínky při potápění v extrémně ledové vodě. Jedná se o skvělou plicní automatiku pro začínající potápěče, ale i pro zkušené potápěče, kteří často cestují a preferují jednodušší a cenově dostupné vybavení. Zkrátka pro ty, kteří hledají spolehlivou a nenákladnou pístovou plicní automatiku, která zvládne i potápění v ledové vodě.

Patentovaný systém XTIS
Zcela izoluje mechanické prvky před chladem čímž zvyšuje odolnost vůči zamrznutí v průměru o 50% v porovnání s předchozími modely, aniž by byl jakkoliv negativně ovlivněn dýchací výkon.

Moderní komponenty
Mezi další technická vylepšení patří ochranné vniřní izolační pouzdro pružiny a povlak, izolační pouzdro pístu a krytka s ochranou proti zamrznutí. Všechny tyto prvky přispívají k vyšší odolnosti vůči zamrznutí plicní automatiky.

Certifikace do ledové vody
Splňuje požadavky nové normy EN250-2014 pro zajištění požadovaného dýchacího výkonu v ledové vodě.

  • MK2 je jednoduchý a spolehlivý, je vybaven nejjednodušším pístovým mechanismem, který má přitom fantastický výkon a vyžaduje minimální údržbu.
  • Klasický píst otevíraný po směru proudění vzduchu (chromované mosazné tělo)
  • Čtyři středotlaké výstupy 
  • Jeden vysokotlaký výstup 
  • V nabídce s připojením INT nebo DIN

Scubapro R195 - II. stupeň + octopus

Klasický druhý stupeň, který se otvírá ve směru proudění dýchací směsy, zaručuje spolehlivost, dlouhou životnost a lehkou manipulaci. Ideální kombinace na cesty pro náročné potápěče. Bezpečnost a zdokonalení pohodlí při dýchaní spojené s maximální spolehlivostí. Je vyrobený z ušlechtilé ocele a zaručuje vysokou odolnost proti zamrzání. Podstatou tohto systému je lehkost dýchání.  

  • Otvevýraný ve směru proudění dýchací směsy
  • Podporovaný venturiho efekt.
  • VIVA pevně nastavená.
  • Pohodlný anatomický náustek
  • Kompatibilní s Nitrox do 40% O2

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatiky
Záruka: 2 roky