Scubapro vyvážený BPI Inflator

Kód: 10318
Neohodnoceno
Značka: Scubapro
2 175 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Vývážený inflator od společnosti Scubapro. Tento inflátor vám zajistí spolehlivou funkci bez ohledu na tlak v lahvi. Jak už název inflátoru napovídá (BPI - Balanced Power Inflator) je nyní vylepšený systém vyváženého inflátoru, který je účinější a ergonomičtější. Tlačítko pro nafouknutí se snadno ovládá.Součástí je ochranná krytka na závit rychlospojky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vývážený inflator od společnosti Scubapro.
Tento inflátor vám zajistí spolehlivou funkci bez ohledu na tlak v lahvi. Jak už název inflátoru napovídá (BPI - Balanced Power Inflator) je nyní vylepšený systém vyváženého inflátoru, který je účinější a ergonomičtější. Tlačítko pro nafouknutí se snadno ovládá.Součástí je ochranná krytka na závit rychlospojky.

Charakteristika:

  • systém BPI
  • Citlivější ovládání jednou rukou
  • Napouštěcí i vypouštěcí tlačítka jsou rozlišena barvou, velikostí i tvarem
  • Veškeré nečistoty odstraníte jediným stisknutím tlačítka vzduchové sprchy
  • Nový tvar náustku zaručuje pohodlné používání
  • Certifikován do studené vody >10°C podle CE EN250
  • Snadná výměna a montáž
  • Možnost použití pro všechny modely žaketů Scubaproa

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

Jsme specialisté na značku Scubapro, se kterou úspěšně spolupracujeme již mnoho let.

Scubapro je předním světovým výrobcem potápěčského vybavení. Scubapro je nejikoničtější značka potápěčského vybavení na světě, vytvořená těmi, jejichž vášeň se nachází pod vodní hladinou a pro ně. Scubapro, kterou v roce 1963 založili Gustav Dalla Valle a Dick Bonin, zůstává zlatým standardem v tomto odvětví pro inovace, výkon, spolehlivost a odolnost. Produkty společnosti kombinují pokročilé technologie s intuitivním, sofistikovaným designem, což umožňuje potápěčům soustředit se na svůj potápěčský zážitek, nikoli na své vybavení.

Portfolio Scubapro obsahuje špičkové regulátory, potápěčské počítače, BCD a tepelnou ochranu, a to pro nadšence i profesionály, spolu s celou řadou potápěčských masek, ploutví, šnorchlů, brašen na vybavení, potápěčského příslušenství a potápěčského oblečení.

Tato společnost zaměstnává více než 400 zaměstnanců ve 13 zemích, na 4 kontinentech. Každý druhý zaměstnanec je potápěč. Přičemž v některých zemích je dokonce více než 80% zaměstnanců potápěčů, přičemž každý třetí zaměstnanec je instruktor.

logo_1                         Oficiální stránky výrobce                                    scubapro-battery-kit-for-heart-rate-belt

Scubapro výrobky jsou neustále kontrolovány a testovány tak, aby bylo zajištěné využití pouze schválených a osvědčených materiálů. Všechny výrobky jsou testovány v souladu se směrnicemi CE a jejich kvalita je vždy vyšší než předepsané normy. Scubapro regulátory nabízejí výjimečnou 30-ti letou záruku pro původního majitele, samozřejmě při dodržení servisních podmínek. Scubapro ctí a je hrdé na více než 45letou historii své společnosti, která ovšem zavazuje k poskytování nejkvalitnějších služeb a být k dispozici pro tuto odpovědnost i v příštích několika desetiletích.

Scubapro je dceřinou společností Johnson Outdoors Inc, což je jedna z nejhlavnějších světových společností v oblasti outdoorového vybavení. Johnson Outdoors transformuje myšlenky v inovativní produkty té nejvyšší kvality, kdy své produkty rozděluje do čtyřech kategorií: Lodě, Marine Electronics, potápění a outdoorové vybavení.